Українські банки повертаються до Харківщини
Журналіст
Пащенко Ірина
19.09.2022 - 12:51
4531 переглянули
Після звільнення своїх територій, влада повертає звичні для українців сервіси. Як стало відомо 19 вересня, Ощадбанк та ПриватБанк знову почнуть працювати в Харківській області.
Про позитивні зміни повідомили в Мінреінтеграції. Відділення будуть відкриватися поступово, наскільки дозволяє стан будівель. Паралельно будуть відкриватися банкомати. У харків'ян залишається можливість знімати гроші на касі у магазинах.
Читайте також
Путін не має сил захистити Лукашенка — Кремль визнав самостійність Білорусі
сьогодні, 00:08
24 переглянули
Колишній глава МЗС Польщі розкритикував рішення президента щодо Зеленського
сьогодні, 00:04
27 переглянули
Росія анонсувала новий обмін полоненими з Україною
вчора, 23:41
38 переглянули
У Криму пожежа на ТЕЦ після атаки дронів залишила пів острова без світла
вчора, 23:28
50 переглянули
СБУ Альфа знищила тисячі одиниць техніки та 20% ворожої піхоти
вчора, 23:24
37 переглянули

