Інтернет Starlink від SpaceX Маска з'явиться в літаках

Інтернет Starlink від SpaceX Маска з'явиться в літаках

Супутниковий інтернет Ілона Маска Starlink, який розгортає компанія SpaceX, з часом стає швидше і захоплює нові сфери.

Як повідомляє INKORR.com, незабаром Starlink може стати мобільним, що надасть доступ до цієї мережі на кораблях, вантажівках, літаках і т.д.

«У нас є власний авіаційний продукт в розробці... На сьогоднішній день ми вже провели кілька демонстрацій і сподіваємося, що цей продукт буде остаточно доопрацьований для установки на літаки в самому найближчому майбутньому», - повідомив віце-президент SpaceX Джонатан Хофеллер.

Він додав, що компанія веде переговори про використання Starlink з декількома авіакомпаніями.

Відзначимо, що мова йде про комплект для роботи в мережі Starlink, що складається з антени і Wi-Fi-роутера. Вартість обладнання для користувачів - 499 доларів. У SpaceX наголошують, що комплект для роботи в літаках схожий на споживчий, проте його дещо допрацювали і поліпшили. Хоффлер підкреслив, що обладнання - результат розробки і будівництва самої SpaceX.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Стався збій в роботі найбільших світових сайтів: що відомо

Варто також відзначити, що в березні 2021 року SpaceX звернулася до Федеральної комісії зі зв'язку США із запитом на використання Starlink на пересувних наземних станціях, тобто на автомобілях, морських судах і літаках.

Підкреслимо, що на автомобілях Tesla обладнання Starlink використовуватися не буде. Як пояснив Ілон Маск, для легкових авто воно поки занадто громіздке.

Читайте також: