Модель та ведуча Віка Маремуха розповіла про відносини з чоловіком та про свою бісексуальність

Модель та ведуча Віка Маремуха розповіла про відносини з чоловіком та про свою бісексуальність

Блогер та телеведуча Віка Маремуха відверто розповіла про особливості шлюбу із французом Луї. В інтерв'ю програмі ЖВЛ дівчина зізналася, що після зради коханого вона зрозуміла, що їм підходить формат вільних стосунків.

Після трьох років спільного життя Віка та Луї розірвали стосунки. Причиною стала зрада Луї. Однак завдяки роботі з психологом кохані зрозуміли, що їхні стосунки все ще можна врятувати. Так, Віка Маре і Луї обрали собі вільну форму відносин, у яких можуть мати інтимний зв'язок з іншими людьми.

Ми боялися, щоб для нас шлюб був в'язницею. Типу один і одна на все життя...  Є такий термін, як полігамія, поліаморія. І майже всі люди поліаморні, просто хтось менше, а хтось більше. Як це так можна, мати чоловіка та відчувати симпатію до іншого? У нас так можна,  — поділилася Маремуха.

Крім того, Віка зізналася, що сеанси психолога допомогли їй визначитись зі своєю сексуальністю. Згодом дівчина зрозуміла, що її приваблюють не лише чоловіки, а й прийняти цей факт їй допоміг Луї, який змінив ставлення Маре до ЛГБТ-ком'юніті.

Я, наприклад, бісексуальна. І я не соромлюсь про це говорити. Я така, такою народилася. Я не хвора, як в нас говорять деякі зірки про ЛГБТ-спільноту,  — зізналася Віка.

Читайте также: