Зібрати в пучок чи заплести: чому не можна спати з розпущеним волоссям

Зібрати в пучок чи заплести: чому не можна спати з розпущеним волоссям

Вночі краще не спати з розпущеним волоссям.

Особливо якщо у вас жирна або схильна до акне шкіра. Сон із розпущеним волоссям може погіршити цю проблему, оскільки жир зі шкіри голови буде забиватися в пори обличчя, пише ukr.media.

Крім того, всупереч думці більшості, спати із зібраним волоссям ніяк не впливає на його здоров'я. Головне перед тим, як зробити косичку або пучок, акуратно зачешіть волосся і використовуйте м'які гумки для волосся, які не залишають слідів або вузлів і не тиснуть на волосся. У цьому разі чудовим вибором є силіконові гумки.

Ще одна перевага сну із зібраним волоссям полягає в тому, що волосся брудниться менше, особливо в спекотні сезони, коли ми схильні пітніти вночі.

Збирати волосся на ніч має багато переваг, особливо для того, щоб уникнути плутанини і швидкого забруднення шкіри голови. Крім того, плюси навіть збільшуються якщо у вас довге волосся. Однак, є зачіски, які краще не робити на ніч, наприклад, дуже щільні косички. Така зачіска послаблює ваше волосся.

Краще збирати волосся в м'який пучок, а якщо ви збираєтеся зробити собі косичку, робіть її слабкою, щоб ваше волосся не страждало.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Перед тим, як зібрати волосся і піти спати, переконайтеся, що воно повністю сухе, адже надмірна волога погано впливає на коріння волосся. Також, уникайте застосування лаків або пінок для волосся перед сном, оскільки вони можуть послабити волосся.

Остання порада стосується матеріалу ваших наволочок. Шовкові наволочки це найкращий вибір, якщо ви хочете подбати про свою гриву під час сну, адже м'якість шовку не пошкоджує волосся, на відміну від наволочок інших матеріалів.

Чим рідше мити волосся шампунем, тим це буде краще для вашого волосся. Немає однозначної відповіді на питання, як часто люди повинні мити голову шампунем. Можливо, не потрібно робити це так часто.

Зазвичай це зводиться до особистих уподобань. Просто визначте свій тип волосся і виберіть укладання.

Читайте также: