Джонсон Борис

Борис Джонсон - британський політик

Александер Борис де Пфеффель Джонсон був прем'єр-міністром Великобританії з 2019 по 2022 рік. Він також працював як мер Лондона і міністр закордонних справ Великобританії. Джонсон є членом Консервативної партії і відомий як один з головних віддана Великобританії звільнення від Європейського союзу. Він також підтримав антиросійські санкції після російської агресії в Україні.

После полномасштабного вторжения России в Украину занял проукраинскую позицию, поддержал антироссийские санкции.

Борис Джонсон народився 19 червня 1964 року в Нью-Йорку, де його батько працював. Сім'я скоро переїхала до Лондона. Джонсон отримав свою освіту в Оксфорді і працював журналістом, перш ніж увійти в політику. Він був членом Палати Громад Великобританії з 2001 по 2008 рік і мером Лондона з 2008 по 2016 рік. В 2019 році Джонсон став лідером Консервативної партії і прийняв пост прем'єр-міністра.

У 2022 році Джонсон подав у відставку, а його місце зайняла Ліз Трасс. Він продовжував виконувати свої обов'язки до нових виборів і ліда консервативної партії. У Джонсона є декілька книг, включаючи автобіографію.

Основні факти:

  • Дата народження: 19.06.1964
  • Працював прем'єр-міністром Великобританії з 2019 по 2022 рік
  • Був мером Лондона з 2008 по 2016 рік
  • Був міністром закордонних справ Великобританії з 2016 по 2018 рік
  • Член Консервативної партії

Личний життя: Борис Джонсон був одружений двічі і має четверо дітей. У 2021 році він одружився з Керрі Саймондс, з якою має дочку і сина. Крім того, в у нього є ще одна дитина від іншої жінки.

Кар'єра:

Джонсон почав свою кар'єру як журналіст в газеті Times. Він також працював в The Daily Telegraph і був редактором в журналі Spectator. У 2001 році він став членом Палати Громад британського парламенту і зайняв різні посади у Консервативній партії. У 2008 році він був обраний мером Лондона. Після цього він став міністром закордонних справ Великобританії.

За журналістську роботу Джонсон був номінований на премію Британської телеакадемії.