Найпопулярніше зараз

148 бойових зіткнень за добу: як змінюється карта фронту після масованих ударів

Карта фронту після масованих ударів
Впродовж останньої доби відбулось 148 запеклих сутичок, що суттєво вплинуло на територіальний баланс на передовій.

Бойові дії в Україні

Як повідомляє Главком: За минулу добу в Україні відбулося 148 бойових зіткнень, що свідчить про продовження активних військових дій. Противник завдав 73 авіаційних удари, скинувши 243 керовані авіабомби. Також зафіксовано використання 8168 дронів-камікадзе, що суттєво збільшує загрозу для українських позицій. Ворожі обстріли населених пунктів та позицій військ становили 3447 випадків, з яких 105 здійснено із систем реактивного залпового вогню (РСЗВ).

Авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони України за минулу добу уразили важливі ворожі об'єкти. Серед них:

  • пункт управління безпілотних літальних апаратів;
  • шість районів зосередження живої сили;
  • артилерійську систему;
  • два інші стратегічні об'єкти.

Це свідчить про активні контрдії українських військ на різних напрямках фронту.

Напрямки бойових дій

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках зафіксовано два боєзіткнення, один авіаудар та 117 обстрілів, з яких сім – із РСЗВ. На Південно-Слобожанському напрямку противник п'ять разів намагався прорвати оборону в бік Зибиного, Вільчі та Шев'яківки. У Куп'янському напрямку ворог здійснив п'ять атак у бік Піщаного, Петропавлівки, Курилівки та Новоплатонівки.

На Лиманському напрямку противник атакував вісім разів, намагаючись вклинитися в районах Твердохлібового, Дерилового, Колодязів та в бік Степового, Ставок, Дробишевого й Лимана. У Слов'янському напрямку зупинено дев'ять спроб просунутися вперед в напрямку Рай-Олександрівки, Різниківки та в районі Закітного. На Краматорському напрямку окупанти двічі атакували в районах Оріхово-Василівки й Предтечиного.

Крім того, на Костянтинівському напрямку ворог здійснив 23 атаки в районах Костянтинівки, Плещіївки, Яблунівки, Іванопілля, Іллінівки, Берестка, Русиного Яру, Софіївки та в напрямку Новопавлівки. На Покровському напрямку зупинено 24 штурмові дії у районах Шахового, Затишку, Червоного Лиману, Родинського, Гришиного, Котлиного, Удачного, Муравки, Молодецького, Новопідгороднього та в бік Новоолександрівки і Білицького.

На Олександрівському напрямку противник атакував тричі в районах Вербового та Тернового. На Гуляйпільському напрямку відбулося 19 атак у районах Мирного, Гуляйполя та у бік Залізничного, Криничного, Оленокостянтинівки й Варварівки. На Оріхівському напрямку відбулося чотири боєзіткнення в районах Степногірська та Плавнів, а на Придніпровському напрямку українські військові відбили одну ворожу атаку у бік Антонівського мосту.

Триває 1473-й день повномасштабної війни в Україні. Ситуація на фронті залишається складною, з постійними спробами противника розширити свої позиції.

Тривалість конфлікту та збереження інтенсивності бойових дій вказують на те, що обидві сторони продовжують активно шукати можливості для здобуття переваги. Важливою складовою цих дій є використання сучасних технологій, включаючи дрони, що значно впливають на стратегії ведення бою. В умовах постійних атак та контратак українські сили оборони намагаються зберегти контроль над територіями та зменшити загрозу для цивільного населення, що підкреслює серйозність ситуації на фронті.

Читайте також

Реклама