185 українських шкіл впроваджують принципи Нового освітнього простору

Новий освітній простір впроваджують в Україні.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

“У межах реформи освіти “Нова українська школа” у регіонах реалізується проект “Новий Освітній Простір”, що створює школи, в яких хочеться навчатися. За даними ОДА, вже майже 200 шкіл по Україні активно впроваджують його принципи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Інтер оштрафований на 4 млн грн

Це проведення енергоефективних заходів, створення цікавого креативного дизайну та мотивуючого простору для школярів, впровадження сучасних технологічних рішень, використання новітнього обладнання, а також створення умов безбар’єрного доступу для можливості інклюзивного навчання. Крім цього, їх також починають реалізовувати при будівництві та реконструкції дитячих садків. Зараз таких дошкільних закладів більше 40″, — сказав Лев Парцхаладзе.

До того ж, за словами Парцхаладзе, є ініціатива розробити перспективні мережі шкіл та дитячих садків у регіонах, на які насамперед буде надаватися державна підтримка. Для цього треба розробити критерії та вимоги Нового освітнього простору, та органам місцевого самоврядування спільно з державними адміністраціями визначитися щодо джерел фінансування відповідних шкіл.

Також Мінрегіон працює над питанням щодо розроблення типових проектів шкіл та дитсадків, які відповідатимуть сучасним вимогам, закладеним у принципах НОП.