Воїн «Лапа» розповів, як потрапив у полон до окупантів та знищив їх
Журналіст
Ганна Ткач
18.06.2025 - 08:15
626 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Боєць 128-ї бригади на псевдо "Лапа" дивовижним чином врятувався, опинившись у полоні двох ворогів, з якими вдалося впоратися та втекти. Василь, який служив у 128-ій бригаді від самого початку війни, проявив захоплюючу винахідливість та військовий досвід, що дозволило йому вибратися з небезпечної ситуації.
«Наші позиції - в посадці позаду зруйнованого обстрілами села, до росіян звідти десь півтора кілометра. Я облаштував свій окоп із гранатами. Росіяни взяли у мене зброю та зв'язали руки», - розповів Василь.
Під час неволі вороги поводилися впевнено, проте завдяки рішучому кроку з гранатою, боєць зумів втекти з полону. Використавши свій військовий досвід та винахідливість, він здебільшого безпечно потрапив до власних. Небагато людей можуть похвалитися подібним вдалим вчинком!
Читайте також
СБУ викрила нацгвардійця, який у полоні катував українців до смерті
19.06.2026 - 15:40
122 переглянули
Звільнені з полону зможуть безкоштовно відновити документи
18.06.2026 - 21:32
127 переглянули

