22 листопада: Україна вшановує пам'ять жертв Голодоморів
Журналіст
Ганна Ткач
22.11.2025 - 06:00
594 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Україна щорічно вшановує пам'ять жертв Голодоморів у листопаді. Голодомори 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років були трагедіями, в результаті яких загинули мільйони людей від штучно створеного голоду та репресивної політики радянської влади.
День пам'яті жертв Голодоморів було встановлено у 1998 році та зараз він вшановується у всіх куточках країни. У 2025 році заплановано проведення панахид, акції "Запали свічку" та хвилини мовчання, щоб вшанувати пам'ять тих, хто загинув у ті страшні роки.
Читайте також
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих, понад 20 поранених
сьогодні, 04:52
45 переглянули
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих та понад 20 поранених
сьогодні, 04:32
69 переглянули
Трагедія на Караваєвих Дачах: Mercedes влетів у підземний перехід, четверо загиблих
сьогодні, 03:16
53 переглянули
На фронті загинув 38-річний військовий з Канева Іван Козлов
вчора, 21:48
74 переглянули
На Київщині на ставку загинула 33-річна жінка
вчора, 21:08
67 переглянули

