3G в Україні відключать до 2030 року: що чекає абонентів та операторів
Журналіст
Ганна Ткач
14.08.2025 - 19:00
1656 переглянули
Україна назвала дату, коли буде припинено використання мобільного зв'язку стандарту 3G – це 31 грудня 2030 року. Перехід на сучасніші технології, зокрема 5G, має сприяти покращенню якості зв'язку, ефективнішому використанню ресурсів та зниженню вартості послуг. Мобільні оператори вже поступово відмовляються від 3G, відключаючи мережі в окремих регіонах країни. Процес відключення буде поетапним, а всі користувачі отримають відповідні повідомлення. Для тих, хто користується лише мережею 2G, нічого не зміниться, а для тих, хто використовує 3G, буде забезпечено миттєвий перехід на нові стандарти без необхідності зміни номерів або SIM-карт.
Читайте також
Україна 25 червня відзначає День митника та Всесвітній день The Beatles
сьогодні, 20:32
10 переглянули
США заявили про зміну балансу сил на фронті на користь України
сьогодні, 19:24
37 переглянули
148 боїв та 42 авіаудари за добу: найгарячіше на Покровському напрямку
сьогодні, 19:05
36 переглянули
Помер багаторічний член Національного олімпійського комітету України
сьогодні, 18:36
61 переглянули

