Найпопулярніше зараз

63-тя бригада взяла в полон 40 окупантів: як сержанти «розвели» групу росіян

Полонені окупанти. Військові готуються взяти в полон
Сержанти 63-ї бригади успішно полонили 40 ворогів: тактика, що вразила росіян.

Українські військові захопили в полон близько 40 російських військовослужбовців. За словами начальника відділення комунікації 63-ї окремої механізованої бригади старшого лейтенанта Ростислава Ящишина, операція з захоплення групи ворогів пройшла успішно, під час якої деякі з них змушені були здатися добровільно, а інших взяли під час бойових дій.

"Два наші сержанти просто розкатали, як круті покеристи, велику нору з окупантами, розвели їх, як фішів, і сімох привели на нашу позицію зв'язаними. Оце люди, про яких треба говорити", – підкреслив старший лейтенант.

Мотивація російських військовослужбовців

За словами Ящишина, мотиви російських військових, які потрапляють в полон, зазвичай є досить простими і не мають нічого героїчного. Зазвичай це бажання уникнути військового ув'язнення чи розрахунок по боргах за кредитами.

"Взагалі у них все дуже банально, по старинці. Або від тюрми відкосити, або кредити закрити. Або просто, як вони дуже люблять говорити "по глупості"", – пояснив представник військової бригади.

У результаті успішної операції українські військові змогли захопити десятки російських військовослужбовців, які мали різні мотивації для того, щоб уникнути потраплення в полон. Для багатьох з них важливіше було зберегти свободу і уникнути військового ув'язнення, аніж відстоювати "героїчні" ідеали.

Читайте також

Реклама