UA RU EN

Внаслідок атаки дронів на Чернігівщині загинула людина: подробиці удару по Новгороду-Сіверському

Трагічний інцидент у Новгород-Сіверському: одна особа загинула, правоохоронницю було поранено (фото) Фото: glavcom.ua

Атака на місто Новгород-Сіверський


У Чернігівській області, в місті Новгород-Сіверський сталася трагедія – російські безпілотники здійснили напад, в результаті якого загинув чоловік у віці 50 років. Про це повідомили за інформацією ДСНС та голови Чернігівської ОВА В'ячеслава Чауса.



За даними ДСНС, під час атаки було пошкоджено декілька будівель, включаючи залишену споруду, житловий будинок та господарську будівлю. Ліквідація пожеж вдалася рятувальникам, які запобегли подальшому розповсюдженню вогню.



Наслідки нападу


За офіційною інформацією влади, серед пошкоджених об'єктів - райвідділ поліції та медичний коледж. Також унаслідок атаки постраждала одна з поліцейських.



Увечері 6 грудня російські окупаційні війська влаштували напад на Новгород-Сіверський на Чернігівщині за допомогою чотирьох ударних безпілотників "Герань-2". За словами начальника Новгород-Сіверської райдержадміністрації Олександра Селіверстова, в результаті атаки були пошкоджені районний відділ поліції, будівля медичного коледжу, а також щонайменше вісім приватних житлових будинків та цивільне авто.


Треба також зауважити, що уночі на 7 грудня окупанти вдарили по об'єктах критичної інфраструктури України за допомогою ударних безпілотників та ракет як з повітряного, так і з наземного базування.



Події, що трапилися у Новгород-Сіверському, є ще одним прикладом безжалісності російської агресії та загрози для життя мирного населення. Україна продовжує стирати національні кордони та відстоювати свою територіальну цілісність у боротьбі проти зовнішнього ворога.