UA RU

«Динамо» продало гравця збірної України в Саудівську Аравію

Футболіст на новому етапі кар'єри перейшов до клубу з Близького Сходу. Фото: glavcom.ua

Київське «Динамо» офіційно оголосило про продаж воротаря національної збірної України Георгія Бущана в саудівський «Аль-Шабаб».


Контракт 30-річного футболіста з клубом Про-ліги буде діяти протягом наступних 2,5 років.


30-річний воротар всю професійну кар'єру провів у київському «Динамо», починаючи з дитячої Академії. У складі «Динамо» вигравав чемпіонат України, двічі Кубок та тричі Суперкубок України, грав у Лізі чемпіонів і Лізі Європи.


Загалом на рахунку Георгія 177 матчів за киян, 72 з яких він відіграв на нуль.














Переглянути цей допис в Instagram