UA RU EN

Кирило Буданов особисто керує спецопераціями ГУР: деталі від Юсова

Командувач розвідки особисто бере участь у важливих місіях на передовій. Фото: glavcom.ua

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України відзначають активну участь начальника, Кирила Буданова, у бойових операціях. За словами представника ГУР Андрія Юсова, Буданов не лише командир, він також є справжнім лідером, який підтримує своїх підлеглих у складних ситуаціях.



«Кирило Буданов - бойовий генерал. Це не людина, яка лише видає накази, але й той, хто при потребі демонструє приклад», - підкреслив Юсов. «Він особисто бере участь у різних етапах бойових операцій і показує особистий контроль в тих моментах, коли це необхідно».


Така відданість та прикладне керівництво Буданова високо оцінюють у ГУР, оскільки це допомагає керівництву краще розуміти потреби бійців. Як зазначив Юсов, для Буданова важливо бути на передовій, щоб дізнатися, що відбувається насправді, а не лише під час аналізу звітів в офісі.



Зазначено, що начальник розвідки Міноборони активно бере участь у бойових операціях, показуючи особистий контроль та підтримку підлеглим у разі потреби. Його відданість та присутність на передовій допомагають краще сприймати потреби бійців та ефективно керувати в складних ситуаціях.