Олег Собчук, фронтмен українського рок-гурту Skai, потрапив до лікарні через передінфарктний стан. Його оперативно госпіталізували і взяли під цілодобовий нагляд лікарі.
Після того, як фанати спостерігали за реакцією гурту у Facebook на цю несподівану ситуацію, сам Олег Собчук вирішив вийти на зв'язок і заверив усіх, що все буде добре. "Жити буду", - написав він.
У своєму особистому житті рок-музикант також зазнав змін - після розлучення зі своєю попередньою дружиною Марією. Вони були разом 20 років, проте тепер Олег тримає добрі стосунки зі своїми дітьми і готується до майбутніх концертів разом із гуртом Skai.