Маск стверджує, що Україна залежить від його системи Starlink
Американський мільярдер Ілон Маск заявив у соцмережі Х, що український фронт повністю залежить від його систем Starlink, повідомляє "Хвиля".
«Я буквально викликав Путіна на поєдинок через Україну, а моя система Starlink є основою української армії. Вся їхня передова лінія впала б, якби я її відключив», - написав Маск.
Крім того, він висловив свою втому від тривалого конфлікту. «Мені набридла багаторічна бійня у глухому протистоянні, яку Україна неминуче програє», - зазначив мільярдер.
Маск також заявив, що багато людей бажають зупинити цей конфлікт. «Будь-хто, хто справді дбає, справді думає і справді розуміє, хоче, щоб ця м'ясорубка зупинилася», - додав він.
Також нагадаємо, США вже погрожували позбавити Україну доступу до супутникового інтернету, а ЄС готує заміну Starlink через загрозу відключення - Україна може отримати європейські супутникові системи замість американської.