Масований удар по Києву
Масований комбінований удар Росії по Києву в ніч на 9 січня призвів до відсутності теплопостачання у 6 тисячах будинків, загибелі чотирьох людей і поранень 19 осіб. Внаслідок атаки були зафіксовані пожежі та пошкодження житлових будинків, а також цивільних і промислових об'єктів у столиці.
Коментар Віталія Кличка
Віталій Кличко, мер Києва, прокоментував ситуацію, зазначивши, що
“ми робимо все, щоб зробити це якнайшвидше, але комбінована атака на Київ минулої ночі була найболючішою для обʼєктів критичної інфраструктури столиці.”
Також стало відомо, що місто Славутич опинилося в стані повного блекауту, що ускладнює роботу служб порятунку та відновлення.
Наразі триває оцінка завданих збитків та робота над відновленням теплопостачання для постраждалих будинків. Ситуація залишається напруженою, і влада закликає мешканців дотримуватись заходів безпеки.
Цей напад підкреслює продовження військової агресії Росії проти України, що має значний вплив на цивільне населення та інфраструктуру. Влада Києва і надалі працює над відновленням критично важливих послуг, але ситуація з безпекою залишається складною, що вимагає від населення обережності та готовності до можливих подальших атак.