UA RU EN

МВС запустило додаток 112: як викликати екстрені служби без мобільного зв'язку

Новий додаток 112 забезпечує швидкий доступ до допомоги у випадку невідкладних ситуацій, навіть без мобільної мережі. Фото: МВС

МВС випустило новий застосунок для виклику екстрених служб під назвою 112. Тепер вам не потрібно викликати окремо поліцію, швидку, рятувальників або газову службу - це можливо зробити всього лиш за допомогою одного додатка. Це особливо зручно у випадках відсутності мобільного зв'язку, коли є доступ до Інтернету.



Заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко закликав українців допомогти своїм рідним та людям похилого віку встановити застосунок 112, особливо тим, хто проживає у невеликих містах. Тепер у разі виникнення надзвичайної ситуації можна швидко зателефонувати на лінію 112 через мобільний зв'язок або через Wi-Fi.



«Прошу допомогти встановити застосунок 112 своїм рідним, літнім людям або тим, хто перебуває у невеликих містах. У разі відсутності мобільного зв'язку, за умови, що є доступ до мережі Інтернет, можна зателефонувати в службу 112, використовуючи смартфон» - закликав Тимченко.


Основним принципом роботи застосунка є спрощення виклику допомоги: користувач просто натискає кнопку виклику, передає необхідну інформацію, і вже оператор вирішує, які служби потрібно відправити на місце події - чи це буде поліція, швидка, рятувальники або газова служба.



Усім користувачам смартфонів радимо встановити застосунок 112 для швидкого та ефективного виклику допомоги у надзвичайних ситуаціях.