Про місію по збиттю астероїда було відомо ще на початку вересня. Робітники NASA пояснили, що без неї існувала велика ймовірність, що станеться зіткнення з Землею.
Вранці 27 вересня у NASA відзвітували, що астероїд був підбитий зондом, а тому змінив свою траєкторію.