Норвезький нафтовий гігант закриває кран для американських сил
Норвезька компанія Haltbakk Bunkers припиняє постачання палива Збройним силам США після конфлікту між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським. У своїй офіційній заяві компанія різко засудила президента США і підкреслила гідність президента України. Також вона закликала інших європейських постачальників нафтопродуктів підтримати цей крок.
Власник компанії, Гуннар Гран, підтвердив свою позицію, заявивши, що вони не будуть співпрацювати з американськими військовими, поки Трамп залишається при владі. Він також наголосив, що їхня компанія вже припинила співпрацю з російськими клієнтами через вторгнення Росії в Україну.
Це рішення негайно набуває чинності і стосується всіх військових суден США, що заходять у норвезькі порти.
Нагадаю, що під час зустрічі між Трампом і Зеленським у Вашингтоні виник конфлікт, під час якого віцепрезидент США Джей Ді Венс втрутився у розмову між ними. Зеленський, хоч і подякував американському народу і Трампу за підтримку, відмовився вибачатися.