Обстріли Києва: пожежі, забруднення повітря та перебої з водою та світлом
У ніч проти 20 січня 2023 року, внаслідок ворожих обстрілів у Києві, на лівому березі столиці виникли пожежі. Ці події призвели до значного забруднення повітря, а також до перебоїв у постачанні електроенергії та води. У Дніпровському районі столиці відзначено наявність постраждалого.
Критична ситуація з водопостачанням
Ситуація з водопостачанням є критичною: майже вся лівобережна частина міста, включаючи Деснянський, Дарницький та Дніпровський райони, залишилася без води. У житловому масиві Троєщина спостерігається знижений тиск води. Крім цього, перебої з електропостачанням торкнулися 173 тисячі родин, які тимчасово залишилися без світла. Лише після 10-ї години ранку 162 тисячі осель отримали електропостачання.
У місті також зафіксовано відсутність тепла у понад 5635 багатоповерхівках. У зв'язку зі складною ситуацією з електрикою, метро працювало зі змінами, що ускладнює пересування містян.
У таких умовах громадянам рекомендується:
- зачинити вікна;
- за можливості обмежити перебування на вулиці;
- пити більше води;
- якщо є можливість, увімкнути очищувач повітря.
Ці заходи можуть допомогти зменшити негативний вплив забрудненого повітря на здоров'я.
Ці події підкреслюють серйозність безпекової ситуації в Україні, яка залишається напруженою, з постійними загрозами обстрілів та руйнувань інфраструктури. Влада міста та країни продовжує вживати заходів для забезпечення безпеки громадян та відновлення життєдіяльності в умовах воєнного часу. Важливо, щоб мешканці залишалися в курсі ситуації та дотримувалися рекомендацій для збереження здоров'я.