UA RU

Орбан висунув умову для введення нових санкцій проти Росії

Угорський лідер окреслив критерії для накладення додаткових обмежень на Москву. Фото: hvylya.net

Уряд Угорщини виступив з умовою щодо подальших санкцій ЄС проти Росії. Міністр європейських справ Янош Бока заявив, що Будапешт погодиться на нові санкції лише після згоди з президентом США Дональдом Трампом. Уряд Орбана вважає, що ЄС має бути обережним, ухвалюючи нові санкції проти Росії. Ці країни повинні досягти згоди з адміністрацією Трампа щодо змісту нового пакета санкцій, інакше Угорщина не підтримає подальші санкції.


Нагадаємо, МЗС відреагувало на заяви румуна Джорджеску про поділ України.