Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко заявила про прийняття урядом заходів для покращення ситуації з електропостачанням в країні. Напади Росії на енергетичні об'єкти спричиняють пошкодження генераційних потужностей та мереж, що призводить до додаткових проблем в енергосистемі.
Серед вжитих урядом заходів є актуалізація списку критичної інфраструктури, скорочення необов'язкового споживання, повне використання розподіленої генерації та імпорт електроенергії державним компаніям. Уряд робить все можливе, щоб забезпечити населення електроенергією з урахуванням складної ситуації на енергоринку.