UA RU

Президент Фінляндії оцінив, чи вийдуть США з НАТО через Трампа

Глава Фінляндії висловив думку про можливі зміни у відносинах США з НАТО в умовах нового політичного курсу. Фото: hvylya.net

Президент Фінляндії Александр Стубб пояснив, чому президент США Дональд Трамп не виведе Сполучені Штати з НАТО.


Як передає "Хвиля", про це він сказав в інтерв’ю німецькому журналу Spiegel.


На думку Стубба, США не вийдуть із НАТО, попри загрози Трампа.


"Ні в якому іншому альянсі США не можуть так надійно і так дешево організувати свою безпеку та інтереси в Європі. Повірте, цей розрахунок працює для США, якими б високими не були внески інших країн-членів НАТО", – заявив Стубб.

Він також підкреслив, що налаштований оптимістично, що через чотири роки Альянс стане ще сильнішим. Він не виключив, що тоді Україна також буде членом НАТО.


"Ніколи не знаєш напевно", – зазначив президент Фінляндії.

Нагадаємо, Україна оцінила "сильне" звернення Трампа до Путіна.