UA RU EN

Росія збільшила обстріли на Сіверському напрямку в 3 рази: що відомо про ситуацію

Збільшення атак з боку Росії на північному фронті: ключові деталі та факти. Фото: hvylya.net

Російські війська збільшили активність на Сіверському напрямку в Україні, зростаючи кількість артилерійських обстрілів і частіше використовуючи авіацію. За словами речника 11 армійського корпусу, підполковника Дмитра Запорожця, кількість обстрілів у 2-3 рази перевищує показники на початку року.



"Збільшилася кількість артилерійських обстрілів на Сіверському напрямку. Якщо на початку року у січні-лютому було 50-60 обстрілів, то зараз ми маємо 150-180 обстрілів. Тобто кількість артилерії зросла в 2-3 рази", - заявив Запорожець.


Також помітно збільшення використання авіації, зокрема "Шахедів", біля населеного пункту Слов'янськ. Російські дії спрямовані на встановлення рівної лінії фронту для поліпшення логістики.



Спроби окупантів покращити тактичне становище на фронті


За даними Запорожця, російські війська намагаються вдосконалити тактику на напрямку населених пунктів Оріхово-Василівки і Івано-Дар'ївки, щоб покращити логістику та постачання військ на даній ділянці фронту.



Повідомлення про збільшену активність російських військ на Сіверському напрямку свідчить про загострення ситуації в регіоні та підвищену напруженість в зоні конфлікту. Зауважується підвищення кількості обстрілів та використання авіації з боку окупантів, що може мати серйозні наслідки для цивільного населення та військових підрозділів, які захищають українські позиції.