UA RU EN

Росіяни обстріляли рятувальників ДСНС та атакували дронами Суми: є поранені

Внаслідок ворожих обстрілів постраждали співробітники служби порятунку, які виконували свої обов'язки в Сумах.

Обстріл рятувальників та цивільних осіб

У ніч на 22 березня російські війська здійснили обстріл рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), які проводили обстеження території після попереднього влучання. В момент, коли рятувальники вже були готові повертатися до підрозділу, ворог завдав повторного удару поряд з пожежною цистерною. На щастя, внаслідок цього удару ніхто з рятувальників не постраждав.

Окрім того, російські загарбники атакували дронами проїзну частину вулиці в Сумах, в результаті чого відбулося поранення чотирьох цивільних осіб. Безпілотник влучив у Зарічному районі Сум, де під ударом опинилися цивільні автівки, а також були пошкоджені житлові будинки. Зазначається, що 18 березня російська армія вже атакувала адміністративну будівлю у Зарічному районі Сум ударним безпілотником. Унаслідок цього нападу постраждав неповнолітній – 16-річний хлопець, який перебував на зупинці поблизу місця влучання. Його терміново доставили до лікарні.

Дії цивільних під час атаки

Також варто зазначити, що під час російської атаки 15-річний школяр в Сумах надав першу домедичну допомогу пораненій жінці, яка була поранена кулею, коли підліток їхав у маршрутці.

Це черговий свідомий удар, по тим, хто рятує та допомагає. Цей черговий злочин ворога ще раз показує – вони воюють з тими, хто рятує людей. - ДСНС

Ці події підкреслюють небезпеку, з якою стикаються як рятувальники, так і цивільні особи під час військових дій в Україні. Обстріли, які спрямовані на службові підрозділи, свідчать про зростаючу агресію супротивника та нехтування життям людей. Напад на цивільних, а також на тих, хто намагається допомогти, викриває жорстокість конфлікту і наголошує на потребі захисту невинних у зоні бойових дій.

Ці інциденти не є поодинокими, адже ситуація в Сумах продовжує залишатися напруженою. Нещодавно місто також зазнало удару, внаслідок якого відбулося займання приміщення та автомобілів, проте, на щастя, постраждалих не було. Ці події свідчать про постійну загрозу для цивільних осіб та важливість оперативних заходів з боку рятувальників.