Як повідомляють західні ЗМІ, США провели конференцію з Росією. Головною темою були перемовини воюючих сторін.
Стало відомо, що колишні високопоставлені чиновники Америки вирішили провести конференцію з Лавровим. Саме так вони намагались створити вірний зв'язок для майбутніх переговорів.
Переговори проводились ще у квітні, та для цього Лавров навіть відвідав США. На конференції мова йшла про долю українських територій. Їх назвали такими, які не можна звільнити. Мовляв, дипломатичне рішення є єдиним виходом. Чим такі конференції закінчились, невідомо.