Напередодні нічний удар російських військ призвів до пошкоджень і поранень у місті Дніпро. Загалом 15 осіб звернулися за медичною допомогою. Троє постраждалих перебувають у лікарнях з середньою тяжкістю травм, житлові будинки пошкоджено, але комунальні служби вже працюють над ліквідацією наслідків.
Місцева влада вже взяла ситуацію під контроль і розгорнула штаб для оформлення допомоги постраждалим. Нагадаємо, що це не перший напад на мирне населення в області, і попередні подібні атаки вже забрали життя та здоров'я багатьох жителів.