Інцидент у Шевченківському районі
У Шевченківському районі Києва затримано 53-річного чоловіка за спробу пошкодити автомобіль народного депутата Ігоря Гузя. Інцидент стався близько 06:50 ранку на вулиці Бульварно-Кудрявській, де затриманий, уродженець Луганської області, намагався розбити скло позашляховика Land Rover цеглиною. Поруч із місцем події була помічена каністра з невідомою сумішшю.
Поліція порушила кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України, що стосується хуліганства. На даний момент проводяться слідчі дії, і можливе зміна кваліфікації на більш тяжку статтю, якщо підтвердиться версія про підпал.
Реакція народного депутата
Народний депутат Ігор Гузь зазначив, що ситуація є явною спробою залякування, пов'язаною з його позицією у боротьбі проти московської церкви. За його словами, він помітив затриманого біля каністри і, коли той почав тікати, йому вдалося його наздогнати на відстані приблизно двохсот метрів від місця інциденту.
«Ситуація є явною спробою залякування, пов'язаною з моєю позицією у боротьбі проти московської церкви» - Ігор Гузь
Цей випадок викликав обурення серед громадськості та може мати серйозні наслідки для затриманого, враховуючи можливість зміни кваліфікації справи. Слідство триває, і правоохоронці продовжують збирати докази.
Затримання особи за спробу пошкодження автомобіля народного депутата підкреслює важливість безпеки публічних осіб в Україні, особливо в контексті їхньої діяльності, що викликає суспільний резонанс. Інцидент також піднімає питання про можливі загрози для депутатів, які займають активну позицію у політичних спорах, зокрема в питаннях, що стосуються релігійних організацій та їхнього впливу в Україні.