UA RU EN

У Києві затримали іноземця: він жорстоко побив киянина, який втратив око

У столиці Україні правоохоронці спіймали громадянина іншої країни за напад на місцевого жителя, внаслідок якого той втратив зір.

Затримання іноземця за жорстоке побиття в Києві

У Києві затримано іноземця за підозрою у жорстокому побитті киянина в готелі. Потерпілий отримав важкі травми, включаючи втрату ока. Затриманому повідомлено про підозру за статтею про умисне тяжке тілесне ушкодження.

Затримання іноземця відбулося в Києві, де подія трапилася пізно ввечері в готелі на вулиці Юрія Іллєнка, що в Шевченківському районі. 38-річний іноземець вступив у конфлікт з 42-річним киянином, який був на заході в цьому закладі. У ході суперечки, зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, завдав чоловікові численних ударів руками та ногами по голові.

Стан потерпілого та наслідки інциденту

Потерпілий був госпіталізований з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку. В результаті побиття киянин втратив око. Затримання іноземця проведено в порядку статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України, яка передбачає до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Цей інцидент підкреслює проблему насильства в громадських місцях, що може загрожувати безпеці як місцевих жителів, так і туристів.

Затримання іноземця та розслідування справи вказують на серйозність ситуації та зобов'язання правоохоронних органів діяти в межах закону для забезпечення правопорядку. Втрата ока потерпілим є наслідком агресивної поведінки, що викликає занепокоєння щодо питань безпеки у столиці України.