UA RU EN

У Тернополі затримали шахрая, який вимагав 2000 євро за зняття з розшуку: подробиці

Чоловік з Тернопільщини намагався використати свої зв'язки в ТЦК для тиску на призовника. Фото: glavcom.ua

Військовозобов'язаний з Тернопільського району спробував допомогти другу, якого розшукують, видаливши оголошення про його розшук з системи "Оберіг" за 2000 євро. Відмовившись, йому загрожували мобілізацією та призовом до армії. Але в результаті він був затриманий правоохоронцями за хабарництво, звірячуючи на його можливе позбавлення волі.



Напад на правоохоронців у Соловичах


У селі Соловичі Ковельського району 7 серпня група людей напала на співробітників одного з РТЦК та СП та поліцейських під час оповіщення військовозобов'язаних. Один з нападників виявився старостою Соловичівського старостинського округу.



У селі Соловичі Ковельського району розгорівся конфлікт між групою людей та правоохоронцями, які оповіщали військовозобов'язаних. Виявилося, що один з нападників – староста Соловичівського старостинського округу, що лише ускладнило ситуацію.