UA RU EN

Укрзалізниці встановили щомісячну доплату 20 тисяч гривень ліквідаторам наслідків атак

Працівники Укрзалізниці отримають додаткові виплати у розмірі 20 тисяч гривень для підтримки ліквідаторів, які борються з наслідками атак. Фото: Міністерство інфраструктури

Визнання працівників Укрзалізниці

Укрзалізниця отримала від Міністерства розвитку громад та територій України визнання за професійні дії своїх працівників під час атаки на пасажирський поїзд. 27 січня російський дрон-камікадзе влучив у потяг, який курсував за маршрутом Барвінкове – Львів – Чоп на території Харківської області. Завдяки оперативним діям співробітників Укрзалізниці, поїзд був зупинений, вагони відведені у безпечне місце, а пасажири евакуйовані. Жертв серед пасажирів вдалося уникнути.

Нагороди та підтримка

Віцепрем'єр-міністр з відновлення України, Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, разом із заступником Міністра Олексієм Балестою та Головою правління АТ Укрзалізниця Олександром Перцовським вручили нагороди працівникам, які брали участь у ліквідації наслідків атак. Для ліквідаторів наслідків російських атак, які працюють у Укрзалізниці, до завершення опалювального сезону запроваджено щомісячну доплату в розмірі 20 тисяч гривень.

Ця ситуація підкреслює не тільки професіоналізм працівників Укрзалізниці, але й ризики, з якими вони стикаються під час виконання своїх обов'язків. Визнання їхніх дій та запровадження доплат є важливими кроками для підтримки працівників, які працюють в умовах війни та забезпечують безпеку пасажирів. Такі ініціативи можуть сприяти підвищенню морального духу та мотивації співробітників у надзвичайних ситуаціях.