Після повернення Херсона до України влада робить все можливе, щоб повернути до міста й зв'язок.
Команда Мінцифри забезпечила місцевих операторів Старлінками.
Крім інтернету в місті з'явиться і світло, хоча і частково. Так у людей, який довгий час були в окупації, буде можливість поговорити з рідними та повернутися до звичного життя.
Процес відновлення електромережі продовжується.