UA RU EN

В Івано-Франківську вдруге підвищують вартість проїзду у міському транспорті з 16 квітня

Громадський транспорт в Івано-Франківську. Фото: Івано-Франківськ SMARTCity

В Івано-Франківську вдруге за короткий період переглянули вартість проїзду у міському транспорті. Нові тарифи набудуть чинності вже з 16 квітня та залежатимуть від способу оплати. 

Про це вказано у рішенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 8 квітня.

Проїзд в Івано-Франківську 2026: нові тарифи

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 8 квітня, ціни на проїзд в автобусах і тролейбусах зростуть до 25 гривень.

Нові тарифи виглядають так:

  • картка “Галка” — 15 гривень

  • студентська картка “Галка” — 12 гривень

  • банківська або безконтактна оплата — 20 гривень

  • готівкою у водія — 25 гривень.

Також оновлено вартість проїзних квитків:

  • картка “Галка” — 55 гривень

  • безлімітний проїзний на 30 днів — 750 гривень

  • студентський безліміт — 600 гривень.

Підвищення тарифів у транспорті Івано-Франківська: причини

Це вже друге підвищення вартості проїзду за останній місяць. У березні 2026 року в місті діяли тимчасові тарифи на рівні 20 гривень, які були запроваджені до 15 квітня.

У міськраді пояснюють перегляд вартості ситуацією на ринку пального та енергоносіїв, які безпосередньо впливають на витрати перевізників.

Водночас попереднє значне подорожчання відбулося ще у червні 2024 року, коли тарифи зросли одразу на 50%. Відтоді ціни залишалися незмінними до останніх рішень виконкому.

Нагадаємо, Івано-Франківськ отримає новий комунальний маршрут з дуобусами.