UA RU

«Вивезуть на органи». Мешканці Курщини відмовлялися евакуюватися в Україну

«Переселення та небезпека: куряни обирають залишитися вдома» Фото: glavcom.ua

За даними порталу "Главком", російська армія атакувала місто Козача Локня під Суджею, наслідком чого були руйнування і велика кількість жертв. Уцілілі люди були евакуйовані до України, звідки розповідають про трагедію, відсутність допомоги від російських властей та про свідомість того, що атаку здійснювали представники своєї ж країни. Багато людей висловлюють подяку українським військовим за порятунок, але також виражають занепокоєння через втрату свого дому.


Одна з постраждалих розповіла про те, що її син втратив частину руки в результаті обстрілу. Жінки також згадують про маячню російської пропаганди, яка говорила про те, що їх вивезуть в Україну для органів. Однак, насправді, жінки отримали поранення внаслідок російських бомбардувань, а українські військові надали їм допомогу та евакуювали. Зараз українські лікарі намагаються вилікувати їх від травм кінцівок.


Хлопцю моєму змогли врятувати лише пів руки - каже одна з потерпілих.

Вивезуть в Україну на органи! - повторювали їхні односельці.

Також стало відомо, що російське командування наказало зруйнувати місто Суджа на Курщині, щоб звинуватити у цьому ЗСУ. Попередньо, в результаті атаки на інтернатну школу в Суджі минулої суботи загинуло чотири людини, а під завалами будівлі опинилися 95 осіб.


Нещодавно ми повідомляли, що у сумському контактному зоопарку "Бабусине подвір'я" мешкає врятований від українських військових австралійський ему з Курщини.