Нагородження українських військовослужбовців
Президент України Володимир Зеленський нагородив державними нагородами українських військовослужбовців, серед яких відзначено екснардепа Олега Ляшка. Ляшко, який на даний момент перебуває на службі в Збройних Силах України, є командиром батальйону безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади. У день нагородження, 3 грудня 2025 року, йому виповнилося 53 роки.
Ініціатива "Е-бали"
В рамках заходу Володимир Зеленський також взяв участь у презентації ініціативи "Е-бали", яка спрямована на оцінку дронових підрозділів. Президент підкреслив важливість технологічного лідерства для України, зазначивши, що війна проходить через еволюцію, і все більше залежить від того, хто найбільш швидкий і сильний у застосуванні технологій.
"Україна має зберігати лідерство та перемагати в кожному циклі розвитку технологій. Швидко реагувати на нові виклики та - що дуже важливо - прогнозувати наступні етапи технологічної війни. Це все непрості завдання. Але й до сьогоднішнього нашого рівня було непросто прийти. Україна це зробила. Ми всі разом це зробили. Маємо забезпечити Україні незмінне технологічне лідерство."
- Володимир Зеленський
Такі кроки у напрямку технологічного розвитку та підтримки військових фокусують увагу на необхідності адаптації до нових умов ведення війни, що є важливою складовою сучасного протистояння.
Нагородження українських військовослужбовців, зокрема Олега Ляшка, свідчить про визнання їхнього внеску у захист країни в умовах війни. Ініціатива "Е-бали" підкреслює важливість технологій у військових операціях, що вказує на стратегічний курс України на впровадження інновацій у боротьбі з агресором. Ці дії можуть стати основою для подальшого розвитку та зміцнення обороноздатності держави в умовах сучасних викликів.