Японія протягне ще одну руку допомоги українцям
Журналіст
Пащенко Ірина
18.05.2023 - 13:01
1562 переглянули
З перших днів війни Японія активно підтримує Україну та її громадян. Нещодавно стало відомо, що ця країна прийме на лікування велику кількість українських військових.
Військові, які постраждали під час війни в Україні, будуть відправлені до Центрального шпиталю Сил самооборони. Він знаходиться у столиці. Там військові будуть проходити лікування та реабілітацію.
Перед початком саміту G7, який відбудеться вже завтра, Японія намагається надати Україні найсильнішу допомогу.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
26 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
33 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
44 переглянули

