Армія РФ несе суттєві втрати під час кожного штурму позицій ЗСУ на лівому березі Дніпра

Українські військові на лівому березі Дніпра в Херсонській області продовжують утримувати свої позиції і розширювати свій плацдарм.

Про це повідомила начальниця прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Наразі ми не спостерігаємо проти нас таких сильних супротивників, які б змогли критично змінити ситуацію на нашому фронті. Продовжується ротація військових і поповнення підрозділів, оскільки ворог має великі втрати і потребує заміни. Ми також отримуємо підтримку з інших напрямків, але вона не є критичною", - зазначила вона.

Гуменюк також наголосила, що у ворога є достатня кількість сил і засобів для утримання своїх позицій. Вона зазначила, що російські війська заздалегідь підготували рубежі оборони на лівому березі Дніпра.

"Вони використали бетонні конструкції та інші фортифікаційні споруди для зміцнення своїх позицій. Проте, вони не очікували, що у нас буде плацдарм, на який вони поставляються і з якого ми їх витісняємо. Вони роблять спроби відновити свої позиції, але поки що безуспішно", - пояснила вона.

Гуменюк також зазначила, що російська армія зазнала великих втрат протягом двох років війни з Україною.

"Більшість цих втрат сталися на Східному фронті, де ми маємо більше зіткнень з ворогом. У нашій зоні силових дій важливою є відстань між берегами Дніпра, що ускладнює підрахунок втрат. Як тільки ми зможемо перейти на лівий берег, ми зможемо більш точно оцінити втрати ворога", - зазначила вона.

Таким чином, українська армія продовжує укріплювати свої позиції на лівому березі Дніпра і доводить, що вона готова відстояти свою територію.