Безпілотники атакували нафтоперегінну станцію у Волгоградській області
Журналіст
Ганна Ткач
08.02.2025 - 08:30
4025 переглянули
Українські дрони атакували нафтоперегінну станцію у Волгоградській області
Як повідомляє glavcom.ua: Губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров повідомив, що росіяни скаржаться на атаку нафтоперегінної станції вночі.
Заявляється, що атака не призвела до пошкоджень та пожежі.
«Сьогодні вночі, 8 лютого, на ділянці Волгоградської області відбулася атака безпілотників на нафтоперегінну станцію у Кумилженському районі. Завдяки діям протипожежної служби регіону та МНС, пожежі не виникло», - розповіли в РФ.
Раніше Міністерство оборони Росії припускало, що протиповітряна оборона Росії збила 36 українських безпілотників протягом ночі.
За даними Міноборони РФ:
- 18 дронів було збито в Ростовській області;
- 11 - у Волгоградській області;
- 5 - у Білгородській області;
- 2 - над Краснодарським краєм.
Унаслідок падіння уламків безпілотників пошкоджено будівлі у Ростові-на-Дону, включаючи житлові та адміністративні.
Війна триває уже 1081 день.
Читайте також
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
26 переглянули
Російська армія атакувала АЗС у Запоріжжі та Сумах
сьогодні, 01:08
50 переглянули
Російський БпЛА влучив в АЗС у Сумах
сьогодні, 00:20
57 переглянули
Полтавська нафтобаза на Кубані палає вдруге за червень після атаки дронів
сьогодні, 00:08
60 переглянули
Генштаб назвав нові втрати РФ: за добу армія РФ втратила понад 1200 військових
вчора, 23:37
54 переглянули

