Чеська ініціатива передала Україні гелікоптер Black Hawk: його купили за кошти 20 тисяч людей
Журналіст
Ганна Ткач
27.08.2025 - 08:20
400 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Україна отримала від чеських волонтерів гелікоптер Black Hawk UH-60. Чеська ініціатива Darek pro Putin зібрала кошти на його купівлю, залучивши пожертви 20 тисяч людей, включаючи словаків.
"Гелікоптер Black Hawk UH-60 Честмір перебуває в Україні. Дякуємо всім, хто повірив у це і зробив свій внесок. Вас було понад 20 тисяч. Сьогодні Чеська Республіка стала першою країною у світі, громадяни якої подарували Україні вертоліт. І багато словаків теж допомогли. Для нас це було честю", - йдеться в заяві.
Волонтери також показали фото переданого вертольота.
Нагадаємо, у березні стало відомо, що чеська ініціатива Dárek pro Putina зібрала кошти на закупівлю гелікоптера UH-60 Black Hawk для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
До слова, українці стали більш прийнятними сусідами для чехів, ніж росіяни, що виявилось на фоні подій останніх років.
Читайте також
Українці з вразливих категорій отримають до 12 300 гривень допомоги
сьогодні, 03:49
148 переглянули
Конгрес США схвалив допомогу Україні всупереч Трампу
вчора, 22:24
156 переглянули
Палата представників США схвалила $8 млрд на зброю Україні
вчора, 21:24
175 переглянули
Трамп підтримав ідею зустрічі Зеленського та Путіна
вчора, 20:24
164 переглянули

