Що буде робити G7 для стримування ядерної загрози?
Журналіст
Пащенко Ірина
18.04.2023 - 14:10
3421 переглянули
Вже 5 країн з Великої сімки створили групу для витіснення Росії із міжнародного ринку ядерної енергії. Про це повідомили на сайті уряду Британії. Сталось це після Форуму G7 з ядерної енергетики.
У заяві мова йде про домовленість, за якою 5 країн будуть використовувати всі шанси, щоб повністю підірвати владу Росії над усім ланцюгом постачання ядерної зброї. Вони будуть використовувати весь вплив, включно з наявними ресурсами.
Читайте також
Росіяни вразили три цивільні судна в Одеській області
сьогодні, 17:20
30 переглянули
Росія вдарила по Кривому Рогу та Одещині: є загиблі
сьогодні, 16:17
50 переглянули
Російський губернатор вилучив згадку про удари ЗСУ по НПЗ із допису про дефіцит бензину
сьогодні, 16:01
50 переглянули
Україна та Польща готують меморандум про спільного ворога Росію
сьогодні, 14:12
66 переглянули
Кривий Ріг 24 червня оголосив день жалоби через удар РФ
сьогодні, 10:37
64 переглянули
Виробництво бензину в РФ впало на чверть через удари України
сьогодні, 09:41
75 переглянули

