«Динамо» продало гравця збірної України в Саудівську Аравію
Журналіст
Ганна Ткач
30.01.2025 - 00:15
1398 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Київське «Динамо» офіційно оголосило про продаж воротаря національної збірної України Георгія Бущана в саудівський «Аль-Шабаб».
Контракт 30-річного футболіста з клубом Про-ліги буде діяти протягом наступних 2,5 років.
30-річний воротар всю професійну кар'єру провів у київському «Динамо», починаючи з дитячої Академії. У складі «Динамо» вигравав чемпіонат України, двічі Кубок та тричі Суперкубок України, грав у Лізі чемпіонів і Лізі Європи.
Загалом на рахунку Георгія 177 матчів за киян, 72 з яких він відіграв на нуль.
Переглянути цей допис в Instagram
Читайте також
Німецький футболіст пообіцяв зробити зачіску Роналдо заради перемоги на ЧС
сьогодні, 02:04
25 переглянули
Чемпіонат світу 2026: сім збірних гарантували вихід у плейоф
сьогодні, 02:00
24 переглянули
Роналду встановив історичний рекорд у другому турі ЧС-2026
сьогодні, 01:32
33 переглянули
Голи Голанда спричинили справжній землетрус у Норвегії
сьогодні, 01:20
30 переглянули
Колумбія обіграла ДР Конго та вийшла в плейоф ЧС-2026
вчора, 22:40
63 переглянули

