Російський удар по Охтирці: другий день рятувальники розбирають завали
Журналіст
Ганна Ткач
09.12.2025 - 16:01
333 переглянули
Як повідомляє МВС: У невеликому містечку Охтирка тривають роботи з відновлення після обстрілу з боку Росії. Місцеві рятувальники, комунальні служби та волонтери не покладають рук, намагаючись відновити житло для людей, чиї будинки постраждали. Особливо багато пошкоджень стосується покрівель та вікон, тому верхолази ДСНС працюють над виправленням цих проблем спеціальною технікою для висотних робіт.
Важливо, що увесь процес відновлення відбувається на високому рівні та допомагає мешканцям почувати себе безпечно та захищено у своїх власних будинках.
Читайте також
NVIDIA запустила платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 11:16
34 переглянули
Пишний їде до Швейцарії та Польщі заради відновлення України
сьогодні, 08:28
81 переглянули
У Раді готують штрафи до 17 тисяч гривень за перевищення швидкості
сьогодні, 07:44
65 переглянули
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
65 переглянули
Свириденко очолить делегацію України на конференції у Гданську
сьогодні, 05:21
69 переглянули

