Найпопулярніше зараз

ДСНС за добу: понад 6000 виїздів та 173 врятовані життя

ДСНС: виїзди та врятовані життя
Підсумки роботи ДСНС: більше 6000 виїздів та 173 людини, які отримали допомогу. Фото: МВС

Рятувальні дії ДСНС

Як повідомляє МВС: Протягом останньої доби рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) здійснили понад 6000 виїздів для ліквідації надзвичайних ситуацій, в результаті яких було врятовано 173 людини. Значна частина цих виїздів була пов'язана з наслідками російських обстрілів, зокрема в Києві та Київській області.

Посилення роботи ДСНС

У рамках посилення роботи ДСНС був створений енергетичний загін, який займається встановленням генераторів для аварійного живлення житлових будинків. Це рішення стало відповіддю на зростаючі потреби населення в електроенергії під час надзвичайних ситуацій. Також для забезпечення безпеки на автошляхах та вулицях збільшена кількість патрулів поліції.

Крім того, психологи ДСНС та поліції чергують у пунктах незламності, надаючи підтримку тим, хто цього потребує. У дворах багатоповерхівок були розгорнуті пневмокаркасні модулі, що забезпечують необхідні умови для людей, які опинилися в складних ситуаціях.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко зазначив: "Наша робота зараз зосереджена на головному: щоб люди пройшли цей період у безпеці та з підтримкою".

Ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки та підтримки населення в умовах надзвичайних ситуацій, які виникають внаслідок агресії.

Поточна ситуація в Україні вимагає термінових заходів з боку державних служб, зокрема ДСНС та поліції, для забезпечення безпеки та підтримки населення. Введення енергетичного загону та збільшення патрулів свідчить про намагання держави реагувати на виклики, пов'язані з бойовими діями та їх наслідками. Такі ініціативи є важливими для підтримки морального духу населення та забезпечення необхідних умов для виживання в умовах війни.

Читайте також

Реклама