Двоє українських біатлоністів пробилися до гонки переслідування на Олімпіаді
Результати чоловічого спринту з біатлону на Олімпіаді
Як повідомляє Главком: На Олімпіаді відбувся чоловічий спринт з біатлону, в якому взяли участь чотири українських біатлоністи. Переможцем гонки став француз Кантен Фійон-Має. За підсумками змагань двоє українців, Віталій Мандзин та Дмитро Підручний, потрапили до топ-30, що дозволило їм кваліфікуватися у гонку переслідування.
Віталій Мандзин фінішував на 24-му місці, отримавши одне коло штрафу, а Дмитро Підручний посів 27-у позицію з двома колами штрафу. Інші українські біатлоністи, Богдан Борковський та Антон Дудченко, показали результати відповідно на 63-му та 88-му місцях. Богдан Борковський, який є дебютантом Олімпіади, на момент змагання має 21 рік.
Інші учасники та загальна ситуація
Серед інших учасників, на другому місці фінішував норвежець Ветле Крістіансен, а на третьому - Штурла Легрейд, також з Норвегії. Сьомий день Олімпіади-2026 розігрує сім комплектів нагород, що додає ще більше інтриги до змагань.
Результати українських біатлоністів у спринті демонструють їхню конкурентоспроможність на міжнародній арені, адже потрапляння до топ-30 є важливим досягненням для кваліфікації у наступні гонки. В особливості, дебют Богдана Борковського на Олімпіаді підкреслює молодість та потенціал української команди в майбутніх змаганнях. Олімпіада-2026 продовжує радувати глядачів напруженими та захоплюючими змаганнями, що свідчить про високу кваліфікацію спортсменів з різних країн.
Читайте також

