Економія в Україні буде продовжуватися всю зиму
Журналіст
Пащенко Ірина
02.11.2022 - 07:57
5219 переглянули
Постійні атаки на інфраструктуру України дають про себе знати не тільки поломками, але й збитками. Українцям доведеться економити, та ймовірно до весни. Так заявили в “Укренерго”.
Енергосистема країни постраждала, та ще й майже закінчились всі деталі для ремонту. Якщо атаки будуть продовжуватися, перебої в електроенергії стануть тільки частішими.
Енергосистемі потрібно більше “відпочинку”, а тому українцям доведеться економити та й доволі часто. Одночасно, жителям країни, яка знаходиться у війні, не потрібно економити на базових потребах, але в усьому доведеться знати міру.
Читайте також
У Києві п’ятеро чоловіків до смерті забили перехожого
сьогодні, 03:40
29 переглянули
Білорусь почала мобілізаційні навчання на тлі тиску Росії
сьогодні, 03:28
29 переглянули
Атака дронів залишила без світла чотири міста в окупованому Криму
сьогодні, 03:20
36 переглянули
СБУ уразила чотири ангари та російські ППО С-400 і Панцир-С1 у Криму
сьогодні, 03:16
33 переглянули
Удар дронів СБС знеструмив весь Севастополь
сьогодні, 02:28
53 переглянули
Український бізнес отримав понад 52 тисячі кредитів від початку війни
сьогодні, 02:12
49 переглянули

