Експерт про ключ до перемоги: чому прорив фронту ворогом неможливий
Війна технологій та логістики
Як повідомляє ХВИЛЯ: Політичний експерт Юрій Романенко в ефірі свого каналу висловив думку про сучасну війну як війну технологій і логістики. Він зазначив, що при належному технічному забезпеченні масштабні наступальні операції супротивника стають неможливими. Романенко підкреслив, що прорив може відбутися лише в тих випадках, коли на фронті утворюється дірка в управлінні або забезпеченні.
Ключові загрози для оборони
Експерт вказав на ключові загрози для оборони, серед яких:
- внутрішній бюрократичний саботаж у військово-промисловому комплексі;
- недостатня якість фортифікаційних споруд.
За його словами, на конкретній ділянці фронту, якщо буде достатня кількість дронів і снарядів, ворог не зможе здійснити великий прорив. Будь-яка концентрація техніки чи живої сили супротивника вираховується і знищується ще на підходах.
«Щоб запобігти цим проривам, необхідно забезпечити військових потрібними інструментами.»
Юрій Романенко
Ще одним важливим аспектом є якість фортифікацій. Експерт зазначив, що оборона повинна бути побудована не лише на ритті окопів для звіту, а й на створенні ешелонованої оборони з використанням сучасних засобів спостереження. Це дозволяє тримати фронт меншими силами, але з більшою ефективністю. Романенко підкреслив, що за умови технічної переваги, яку може забезпечити сучасний ВПК, прорив ворога є неможливим.
Висловлювання Юрія Романенка підкреслюють актуальність питання ефективності оборони в умовах сучасної війни, де технологічна перевага та логістика грають вирішальну роль. Успішна реалізація військових замовлень і швидкість їхнього виконання можуть суттєво вплинути на здатність українських військ протистояти агресії. Це вказує на необхідність оптимізації внутрішніх процесів в оборонній сфері, аби запобігти можливим загрозам на фронті.
Читайте також

