Японія протягне ще одну руку допомоги українцям
Журналіст
Пащенко Ірина
18.05.2023 - 13:01
1561 переглянули
З перших днів війни Японія активно підтримує Україну та її громадян. Нещодавно стало відомо, що ця країна прийме на лікування велику кількість українських військових.
Військові, які постраждали під час війни в Україні, будуть відправлені до Центрального шпиталю Сил самооборони. Він знаходиться у столиці. Там військові будуть проходити лікування та реабілітацію.
Перед початком саміту G7, який відбудеться вже завтра, Японія намагається надати Україні найсильнішу допомогу.
Читайте також
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
20 переглянули
Двоє військових з однієї родини повернулися з полону через 4 роки
сьогодні, 05:28
24 переглянули
У Вінниці через вибух невідомого предмета госпіталізували двох дітей
сьогодні, 05:08
37 переглянули
У Польщі затримали чоловіка за напад на українську касирку в Żabka
сьогодні, 05:04
38 переглянули

