Ілон Маск анонсував запуск пива від Tesla під назвою Gigabeer (фото)
Журналіст
Пащенко Ірина
11.10.2021 - 16:02
2702 переглянули
Генеральний директор Tesla Ілон Маск анонсував запуск алкогольного напою GigaBier.
Про це він заявив на фестивалі Giga Fest у Німеччині, який проводився на честь запуску першого європейського заводу компанії, повідомляє Teslarati.
Зазначається, що в ході презентації були представлені зображення з пляшками пива GigaBier.
"Ми збираємося побудувати вокзал прямо на території (підприємства). Ми зробимо графіті по всій фабриці і зовні. Ми навіть збираємося випити пива", - вказав Маск, а позаду нього з'явилося зображення пляшки Tesla GigaBier.
На заводі в Грюнхайді Tesla випускатиме електричні кросовери Model Y. Виробництво планують почати в листопаді цього року.
Читайте також
Ілон Маск втратив статус трильйонера через обвал акцій SpaceX
вчора, 02:56
90 переглянули
Серія вибухів накрила Крим: Сімферополь і Севастополь без світла
24.06.2026 - 21:56
92 переглянули
Ілон Маск втратив статус трильйонера після падіння акцій SpaceX
24.06.2026 - 21:28
120 переглянули
САП та НАБУ викрили експосадовців прокуратури на хабарі та Tesla
23.06.2026 - 10:08
116 переглянули
Суд відхилив позов Маска до OpenAI з забороною на повтор
17.06.2026 - 22:36
258 переглянули
SpaceX встановила рекордне IPO на $75 млрд
13.06.2026 - 01:24
403 переглянули

