Ілон Маск анонсував запуск пива від Tesla під назвою Gigabeer (фото)
Журналист
Пащенко Ирина
11.10.2021 - 16:02
2700 просмотрели
Генеральний директор Tesla Ілон Маск анонсував запуск алкогольного напою GigaBier.
Про це він заявив на фестивалі Giga Fest у Німеччині, який проводився на честь запуску першого європейського заводу компанії, повідомляє Teslarati.
Зазначається, що в ході презентації були представлені зображення з пляшками пива GigaBier.
"Ми збираємося побудувати вокзал прямо на території (підприємства). Ми зробимо графіті по всій фабриці і зовні. Ми навіть збираємося випити пива", - вказав Маск, а позаду нього з'явилося зображення пляшки Tesla GigaBier.
На заводі в Грюнхайді Tesla випускатиме електричні кросовери Model Y. Виробництво планують почати в листопаді цього року.
Читайте также
Бывшие работники прокуратуры попались на взятке и Tesla: детали операции САП и НАБУ
вчера, 10:08
93 просмотрели
Суд отказал Маску в иске к OpenAI и запретил повторные обращения
17.06.2026 - 22:36
233 просмотрели
Космический рекорд: SpaceX привлекла $75 млрд в ходе крупнейшего IPO в истории США
13.06.2026 - 01:24
395 просмотрели
SpaceX заключает рекордные соглашения с Google и Anthropic на сумму свыше 70 миллиардов долларов
11.06.2026 - 00:01
302 просмотрели
Массовый отток украинских беженцев из США: новые правила вынуждают покидать страну
09.06.2026 - 09:53
228 просмотрели
Дональд Трамп ввел государственный контроль за искусственным интеллектом
06.06.2026 - 12:04
320 просмотрели

